Новини Ямпільської селищної ради

02 Квітня, 2020 р., 18:49
З 02.04.2020 р. працівники ТОВ «Водолій-БС» здійснюють дезінфекцію під’їздів у багатоповерхових  житлових будинках. Дезінфекційні засоби, як благодійну допомогу у скрутний час, надав приватний підприємець
02 Квітня, 2020 р., 18:48
2 квітня 2020 року на кладовищі, розташованому по вул. Травнева в смт Ямпіль, за допомогою екскаватора Борекс 2101 та автомобіля САЗ 3507 було здійснене вивезення сміття з 2 ям, які знаходяться  в лісосмузі. Всього вивезено 8 машин на полігон. Працівники селищної ради грузили старі хрести, столи з лавами, гілля  та інше сміття на машину.
31 Березня, 2020 р., 17:29
31 березня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь 7 членів виконавчого комітету та запрошений генеральний директор ТОВ «Водолій-БС» Сахошко В.В. На порядок денний винесені 12 питань, які виконавчим комітетом були розглянуті протягом 2-х годин. На засіданні затверджено проєктно-кошторисні документації по 4-ом об’єктам:
27 Березня, 2020 р., 16:37
27 березня 2020 р. відбулося друге засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу зі збирання та вивезення побутових відходів на території Ямпільської селищної ради.
26 Березня, 2020 р., 08:51
У ДНЗ ясла-садок «Малятко» виконали ремонт підлоги в одній із груп, замінений старий лінолеум на новий. Кімната для діток має привабливий, естетичний вигляд!
26 Березня, 2020 р., 08:50
Протягом неділі здійснена заміна світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення за адресами:
24 Березня, 2020 р., 20:36
Неділю тривають роботи на об’єкті «Капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області». Підрядна організація встановила бордюрні камені, завезла щебінь для укладання на тротуарі.
23 Березня, 2020 р., 10:27
19 березня , на місці демонтованого старого дитячого майданчика, біля хокейної коробки, були установлені нові дитячі споруди, виготовлені  ПП Ключище О.В. із селища Свеса.
19 Березня, 2020 р., 18:16
19 березня відбулося  2 засідання комісії, створеної розпорядженням селищного голови від 17.03.2020 № 31-ОД «Про створення комісії для проведення вибіркового контролю за здійсненням дезінфекційних заходів з профілактичною метою на підприємствах сфери послуг, в організаціях,  розміщених  на території Ямпільської селищної ради»
16 Березня, 2020 р., 16:05
З 16 березня розпочалися підготовчі роботи по здійсненню капітального ремонту асфальтного покриття на дорозі по вул. Шкільна в смт Ямпіль. У 2019 році був виготовлений проєкт, отриманий експертний звіт, адже планували здійснити капітальний ремонт дороги за кошти державного бюджету, виділені  ще Урядом Гройсмана. Але кошти так і не надійшли до селищного бюджету.