Новини Ямпільської селищної ради

24 Грудня, 2019 р., 17:56
24 грудня відбулося засідання останньої в цьому році сесії Ямпільської селищної ради. У її роботі взяли участь 13 депутатів, заступник селищного голови Юрій Кучернос, головний бухгалтер Олена Соломко , завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко» Юлія Мерцалова та ДНЗ «Золотий ключик» Любов Шарякова, спеціаліст І категорії (землевпорядник) Лариса Чайка.
24 Грудня, 2019 р., 17:55
24  грудня 2019 року відбулося 13 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 4 члени виконкому та спеціаліст І категорії Олена  Кривущенко . На розгляд виконкому винесені 5 питань. Головним було питання по розгляду Програми соціального та економічного розвитку Ямпільської територіальної громади на 2020 рік. З інформацією про запобігання бездоглядності неповнолітніх на території ради ознайомила присутніх Олена Кривущенко. Також Олена Олексіївна доповіла про проведену роботу щодо громадянки Б., яка неналежним чином виконує батьківські обов’язки і внесла пропозицію про доцільність позбавлення її таких прав. Члени виконавчого комітету визначили об’єкти по громадським роботам у наступному році та затвердили план роботи виконкому на І квартал 2020 року.
23 Грудня, 2019 р., 18:06
У грудні РК «Слобожанщина» з м. Шостка виготовило 1334 номерних знаків на будинки для населених пунктів Ямпільської селищної ради. Таблички обійшлися бюджету  селищної ради в суму 25000 грн. Виготовлені вони на композитній основі синього кольору. Номерні знаки – білі.
22 Грудня, 2019 р., 18:31
У Імшанському сільському клубі відбулася конкурсно-розважальна програма «По Україні з краю в край іде Святий Миколай». На цьому заході були присутні як діти, так і дорослі. Святий Миколай привітав малюків зі святом  і вручив солодощі.
20 Грудня, 2019 р., 15:57
У три кімнати (2 групи і музичний зал) ДНЗ ясла-садок «Малятко» був закуплений лінолеум на загальну суму 40000,00 грн., який укладатимуть влітку.
20 Грудня, 2019 р., 15:57
Біля приміщення селищної ради установлений новий стенд «Інформаційний вісник» на якому мешканці громади можуть знайомитися з роботою селищної ради.
19 Грудня, 2019 р., 16:25
У рамках проведення заходів до Дня Святого Миколая, Ямпільська селищна рада вручила новорічні подарунки 11 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, на суму 1400 грн.
19 Грудня, 2019 р., 16:24
18 грудня 2019 року на центральній площі селища прикрасили новорічними іграшками, дощиком та гірляндами лісову гостю, яка буде милувати око перехожих до 14.01.2020 р. Працівники селищної ради, з метою привабливості заходів і зацікавленості діточок, виготовили безліч казкових героїв із утеплювача, новорічну привітальну листівку і придбали надувних Діда Мороза та Снігурку з підсвітлювачами. Гадаємо, що композиції стануть місцем для проведення фотографувань і не будуть пошкоджені нашими мешканцями та гостями селища.
19 Грудня, 2019 р., 16:18
Для якісної та безперебійної роботи придбали додатковий  картридж для землевпорядників селищної ради за ціною 1196 грн.
18 Грудня, 2019 р., 19:13
На прохання батьків Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,Ямпільська селищна рада здійснила підсипання дороги вул. Шевченка, на якій влітку був здійснений капітальний ремонт центральної водопровідної мережі.  На дорогу завезли 5 машин щебеню, який був розрівняний.