Новини Ямпільської селищної ради

31 Травня, 2019 р., 16:41
31 травня 2019 року Ямпільська селищна рада здійснила чищення шахтових колодязів. Напередодні вода в шахтових колодязях була продезінфікована, а через декілька днів воду відкачали за допомогою помпи, яку надано ПП «Аграй». У ході робіт було викачано воду з 3 колодязів.
28 Травня, 2019 р., 16:08
28 травня 2019 р. о 10-00 год, в приміщенні Ямпільської селищної ради, відбулося  п’яте засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь 5 членів виконавчого комітету, завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко»           Ю. Мерцалова,  ДНЗ «Золотий ключик» Л. Шарякова, інспектор апарату селищної ради М. Горлов. На порядок денний  винесено  8 питань:
28 Травня, 2019 р., 16:07
28 травня працівники  Ямпільської  селищної ради замінили  розбите пластикове накриття на зупинці біля лікарні. На цей раз для накриття використали  металеві листи  розміром 105 х160   в кількості 2 шт. За  матеріали для зупинки  із бюджету селищної ради будуть сплачені кошти в сумі  1300,00 гривень.
27 Травня, 2019 р., 22:00
З 27 травня, після закінчення днів з проливними дощами, розпочалися роботи з капітального ремонту шатрового даху буд.4 по вул. 75 Гвардійської дивізії. Триповерховий будинок, колишній гуртожиток, введений в експлуатацію в 1967 році. Ремонт даху, загальною площею 460 м2 здійснює підрядна організація ПП «Ямпіль-Буд» (керівник Мошта П.М.). Мешканці будинку вже здали кошти на придбання гідроплівки, дерев’яні конструкції  підрядником підготовлені. Селищною радою отримана проектно-кошторисна документація (14251 грн.). та експертний звіт (2700грн.).
27 Травня, 2019 р., 21:59
27 травня 3 працівники Ямпільської селищної ради виконали косметичний ремонт у приміщенні топкової адмінбудівлі: побілили стіни, пофарбували двері, відремонтували сходи і поручні та пофарбували.
27 Травня, 2019 р., 21:58
З 20 по 28 травня працівники філії «Ямпільський РЕМ» на замовлення Ямпільської селищної ради здійснили заміну  світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення за адресами:
25 Травня, 2019 р., 19:51
25 травня 2019 року на центральному спортивному майданчику за підтримки Ямпільської селищної ради відбулися змагання з волейболу, присвячені пам’яті  Олександра Сергійка та Ігоря Сергеєнка. Не так давно ці два, ще доволі моложаві чоловіки, були активними учасниками спортивних змагань, своєю енергією і оптимізмом залучали до спорту молодше покоління, особистим прикладом закликали юнаків і дівчат пробувати свої сили в спорті. Але ті паростки, які вони заклали в галузь спорту не залишилися непоміченими: їх пам’ятають і шанують побратими – друзі і пам'ять про них прищеплюють своїм меншим колегам-гравцям. У турнірі взяли участь команди, з м. Дружби, смт Свеса, с. Воздвиженське та смт Ямполя. Всього 6 команд. У ході цікавої, напруженої спортивної гри перемогу в турнірі здобула команда Ямпіль 1, на ІІ місце команда з м.Дружба, почесне третє місце виборола команда з с.Воздвиженське.
23 Травня, 2019 р., 18:33
23 травня 2019 року працівники Ямпільської селищної ради провели дезінфекцію води в 10 шахтових колодязях смт Ямпіль, в яких відібрані проби води не відповідають вимогам ДСан ПіН 2.2.4 – 171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання…»
21 Травня, 2019 р., 18:40
21 травня 2019 року Ямпільська селищна рада здійснила підсипання щебнем доріг біля багатоповерхових будинків 25 і 27 по вул. Спасо-Преображенській. Вручну розсували  щебінь  працівники селищної ради.
21 Травня, 2019 р., 18:38
21 травня Ямпільська селищна рада проводила  виїзне засідання в с. Прудище. У роботі взяли участь селищний голова Н. Цибулько, заступник селищного голови Ю. Кучернос, секретар селищної ради Т. Ісаєнко, депутат округу О. Бондар та п’ять мешканців села.