Новини Ямпільської селищної ради

01 Січня, 2019 р., 16:09
30 грудня  в селі Прудище завідуюча ОДР Фесенко Ірина Вікторівна провела новорічне святкове дійство для найменших мешканців села.  Під час свята діти отримали привітання і  солодощі від Діда Мороза та Снігуроньки, взяли участь у конкурсах. А 31грудня організувала свято для дорослих громадян. Допомогу у проведенні святкових заходів (цукерки, призи. Мішура) надала Ямпільська селищна рада.
27 Грудня, 2018 р., 19:54
Ямпільська селищна рада придбала  для трактора дорожню щітку з розпилювачем піску виробництва  компанії  Agros . Це придбання значно полегшить роботу прибиральникам селищної ради, адже під час ожеледиці зможемо розсипати пісок по тротуарах ,  (на дорогах комунального значення в більш небезпечних місцях) , а весною, літом та осінню – підмітати алеї та тротуари з допомогою техніки . Вартість товару  становить 41 000 грн.
27 Грудня, 2018 р., 19:53
Згідно селищної цільової програми «Охорона праці в установах, підпорядкованих селищній раді…» Ямпільська селищна рада придбала 4 сигнальні жилети для прибиральників, 3 робочі халати.
26 Грудня, 2018 р., 20:45
Наприкінці грудня 2018 року Ямпільська селищна рада придбала 4 пожежні гідранти, які будуть встановлені у водопровідні колодязі. За них із бюджету сплачені кошти в сумі 48 900 грн.
26 Грудня, 2018 р., 20:44
Наприкінці року Ямпільська селищна рада придбала номерні знаки на будинки в приватний сектор населених пунктів ради. Всього виготовлено номерів на суму 18 000 грн. Після новорічних свят працівники селищної ради, спільно з депутатами встановлять їх на будинках.
26 Грудня, 2018 р., 20:44
У Ямпільській селищній раді, на І поверсі, в приміщенні архіву була замінена стара віконна рама на новий склопакет. За його виготовлення і встановлення із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 4 995 грн
22 Грудня, 2018 р., 18:38
21 грудня 2018 року на 36 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради був прийнятий бюджет селищної ради на 2019 рік. Доходи селищного бюджету складають 11 015 151,00 грн , із них загальний фонд    - 10 777 842,00 грн., спеціальний – 237 309,00 грн ,  а видатки - по загальному фонду 8 909 842,00 грн.,спеціальному- 2 105 309,00 грн.
22 Грудня, 2018 р., 18:37
21 грудня 2018 року відбулося останнє в цьому році засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У його роботі взяли участь 5 членів виконкому. На засіданні  були розглянуті 8 питань, із них  головним питанням - «Розгляд проекту програми соціального та економічного розвитку територіальної громади на 2019 рік».  На виконкомі заслухали інформацію спеціаліста І категорії по роботі з молоддю та спорту Кривущенко О.О. щодо організації та проведеної роботи по запобіганню бездоглядності неповнолітніх на території  ради,   питання квартирного обліку, визначення переліку видів громадських робіт та ін.
20 Грудня, 2018 р., 17:32
20 грудня до Ямпільської селищної ради завітала регіональний консультант з юридичних питань у Сумській області Мельник Ніна Михайлівна. Вона ознайомила колектив ради з реформою децентралізації в Україні і, конкретно, в Сумській області. Селищний голова Наталія Миколаївна Цибулько на прикладі Дружбівської ОТГ пояснила в чому проблема Ямпільської селищної ради, яка не ініціює об’єднання.
19 Грудня, 2018 р., 15:07
19 грудня, в день Святого Миколая, на центральній площі селища Ямпіль святково відкрили новорічну ялинку.