Новини Ямпільської селищної ради

31 Серпня, 2021 р., 16:20
      31 серпня 2021 року проведено засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. Рішенням виконавчого комітету затверджено протокол конкурсної комісії  з призначення управителя багатоквартирного будинку. Переможцем конкурсу стало МПП «Агротех». Відповідно до чинного законодавства з підприємством буде укладений договір терміном на один рік.
28 Серпня, 2021 р., 20:08
Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, проживають та виросли.
26 Серпня, 2021 р., 16:31
      26 серпня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії Ямпільської селищної ради з призначення управителя багатоквартирного будинку. Після, ретельного, вивчення пакету документів поданих МПП « Агротех», комісією прийнято рішення про визначення підприємства переможцем конкурсу з управління багатоквартирними будинками. Після затвердження результатів конкурсу виконавчим комітетом Ямпільської селищної ради та укладення договору , підприємство приступить до своїх обов'язків.
26 Серпня, 2021 р., 11:22
ТОВ "Україна" повідомляє, що 28 серпня 2021 року буде проводитися обробка гречки препаратом Дикват, контур поля номер 301 .

24 Серпня, 2021 р., 10:45
Ямпільська селищна рада висловлює вдячність господарській групі Ямпільської селищної ради за оперативне прибирання території після святкування: Завідуючому господарством Левченко О.  та працівникам Добровольському В., Добровольській Т., Шаповал В., Козюрі О.
24 Серпня, 2021 р., 06:12