Новини Ямпільської селищної ради

17 Вересня, 2021 р., 17:44
Сьогодні, 17 вересня 2021 року, відбулося засідання тринадцятої сесії 8 скликання Ямпільської селищної ради, яке провів селищний голова Ольга ГУБАР.
11 Вересня, 2021 р., 07:13
Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!
10 Вересня, 2021 р., 17:05
Сьогодні, 10.09.2021 на території Ямпільської громади відбувся щорічний обласний конкурс «Вальник лісу – 2021», присвячений професійному святу Дню працівників лісу.
10 Вересня, 2021 р., 16:47
Перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Тарас Савченко спільно з начальником департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександром Маслаком,  головою Шосткинської районної державної адміністрації Оксаною Тарасюк,  головою Ямпільської селищної ради Ольгою Губар, 10 вересня з робочим візитом відвідали Ямпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №2, Ямпільську станцію юних натуралістів та Центр надання адміністративних послуг Ямпільської селищної ради.
09 Вересня, 2021 р., 14:34
13-15 вересня Координаційні групи Антитерористичного центру при регіональних підрозділах Служби безпеки України Сумщини та Чернігівщини проводитимуть планові міжрегіональні контрдиверсійні навчання.
09 Вересня, 2021 р., 12:04
У зв’язку з надходженням до Ямпільської селищної ради звернення  помічника народного депутата України Савчук О.В. Олександра Рудоманова з пропозицією перейменування вул. Суворова О.В. у селі Імшана, селищна рада проводить опитування.
09 Вересня, 2021 р., 10:33
Розпочато поточний дрібний ремонт автомобільної дороги О-191804 Орлівка – Воздвиженське - Грем'ячка – від автомобільної дороги КПП "Середина-Буда – Ямпіль – Береза з під'їздом до міста Дружба" на території Ямпільської селищної ради. Загальна сума запланованих коштів на ремонт складає 10 млн. грн. Підрядник планує здати об'єкт до кінця вересня.
05 Вересня, 2021 р., 07:16
03 Вересня, 2021 р., 15:11
02.09.2021  та 03.09.2021 на території Ямпільської селищної ради було проведено аукціони з продажу права оренди на земельні ділянки. На аукціони було виставлено 14 земельних ділянок, з них продано право оренди на 13 земельних ділянок. На одну земельну ділянку аукціон не відбувся, у зв’язку з відсутністю претендентів.