Новини Ямпільської селищної ради

09 Травня, 2024 р., 10:57
З нагоди Дня охорони праці, який відбувся 28 квітня 2024 року, Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, оголошує про старт онлайн конкурсів, які об’єднує творчість, інновації та створення безпечного робочого середовища.
08 Травня, 2024 р., 08:57
8 травня 2024 року Україна відзначає пам’ятну дату -   День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років - 79-ту річницю закінчення війни, як символу перемоги цивілізованого світу над злом нацизму, звільнення людства від загрози глобальної катастрофи.
05 Травня, 2024 р., 17:14
04.05.2024 на базі Ямпільської спортивної школи пройшов дитячий турнір з настільного тенісу серед молодшої та старшої вікових груп. Пари супротивників молодшої вікової групи розподілялися методом жеребкування, а старшої – за коловою системою.  Змагання серед молодшої вікової групи були насиченими та емоційними. Результати були отримані за VI турів. Місця розподілилися таким чином: 3 місце – Баннік Костянтин; 2 місце – Орлик Станіслав; 1 місце – Яровий Єгор. Змагання серед старшої вікової групи були інтенсивними та завзятими, суперники виборювали кожний мʼяч. Всього було проведено VII турів, а місця розподілилися наступним чином: 3 місце – Громило Анна; 2 місце – Громило Максим; 1 місце – Сергійко Вікторія. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та приємним дарунком. Приємно, що у нашому містечку зростають такі таланти! Бажаємо їм подальших успіхів!
03 Травня, 2024 р., 13:43
  Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України  проводить анонімне соціологічне опитування щодо проведення дослідження впливу сервісу манікюру та педикюру на епідемічний процес вірусних гепатитів В і С в Сумській області. Анкета містить 7 тестових питань та від двох до чотирьох варіантів відповідей на них і займає від 1 до 3 хвилин часу респондента, якому пропонується обрати ті варіанти відповідей, що стосуються саме його. Всі питання є обов’язковими для жінок-респондентів, які користуються послугами манікюру/педикюру. Питання 1, 5, 6, 7 є обов´зковими для тих жінок-респондентів, які не користуються цими послугами. Важливо зазначити, що анкета є цілком анонімною, що дасть можливість отримати об’єктивні відповіді респондентів. Доступ до анкети за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/16eH-hANY-2hX5UG9RM5a58riG9psAcrOhFiIaQM1mik/edit
02 Травня, 2024 р., 13:20
    З метою  забезпечення  екологічної  безпеки, захисту навколишнього  природного середовища та збереження  довкілля від забруднення, Ямпільська селищна рада закликає жителів  громади відмовитись від покладання штучних (пластикових) квітів та вінків до могил близьких людей на кладовищах та інших  місцях поховання.
02 Травня, 2024 р., 10:16
25 Квітня, 2024 р., 13:28
Щиро вітаємо учениць класу сольного співу комунального закладу  Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради з перемогами у Міжнародних конкурсах мистецтв. Лях Валерія та Жук Євгенія – І місце у V Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Моя мрія» м.Тернопіль (викладач Надія БЕСПАЛА), Томіну Єву – І місце у ХCVII Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв " Наша ненька Україна" (викладач Світлана Жданова).
25 Квітня, 2024 р., 13:22
24 Квітня, 2024 р., 10:24
20-21.04.2024 року пройшли обласні особисті змагання з шахів серед учнів ДЮСШ, СДЮСШОР, шахових гуртків та інших закладів позашкільної освіти Сумської області.