Новини Ямпільської селищної ради

25 Червня, 2024 р., 13:30
     25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.
21 Червня, 2024 р., 09:14
Профілактика нещасних випадків на виробництві - важлива складова частина системи охорони праці
20 Червня, 2024 р., 11:19
   Пішов з життя  наш захисник КЛІМЕНКО Олександр Валерійович, 1978 року народження, у ході виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу противника  в районі населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області
20 Червня, 2024 р., 09:32
   При оголошенні повітряної тривоги керівникам слід забезпечити призупинення роботи підприємств, установ, організацій усіх форм власності, торгових, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, транспортних засобів, доведення сигналів оповіщення через сигнально-гучномовні пристрої та евакуацію працівників, відвідувачів, клієнтів, учасників заходів у визначені укриття.
20 Червня, 2024 р., 09:27
   Під час спеки громадяни активно вирушають до водойм. Але такий відпочинок не завжди має успішний фінал.
18 Червня, 2024 р., 09:51
Сьогодні Ямпільський селищний голова Ольга ГУБАР привітала дільничних офіцерів Хомутова Максима та Кравченка Євгенія з професійним святом – Днем Дільничного офіцера поліції України!
17 Червня, 2024 р., 15:09
Програма AGROw UP – це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити
14 Червня, 2024 р., 12:17
14 Червня, 2024 р., 09:16
Дистанційні канали взаємодії з клієнтами – це зручні інструменти, які доступні 24/7 і дозволяють вирішити питання електропостачання за лічені хвилини. На цьому наголошують фахівці ТОВ "ЕНЕРА СУМИ".
14 Червня, 2024 р., 09:15
Установа «Агенція регіонального розвитку Сумської області» в рамках реалізації проєкту UCORD оголошує відбір крафтових виробників Сумщини.