Новини Ямпільської селищної ради

10 Серпня, 2023 р., 14:31
Варто: Золоті руки Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
09 Серпня, 2023 р., 10:38
   Вже дозрівають перші врожаї і Програма USAID АГРО та ВАГ запрошують всіх, хто отримав насіння в межах цієї ініціативи, взяти участь у фото флешмобі «Врожай нескорених». Флешмоб проводиться на території України в період з 01.07.2023 до 01.10.2023 включно. Умови участі у флешмобі:
09 Серпня, 2023 р., 10:28
   У 2023 році одним з напрямків Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року є виплата спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.
09 Серпня, 2023 р., 08:41
  Державна податкова служба України повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відновлено дію абзацу сьомого статті 5 цього Закону, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено.
08 Серпня, 2023 р., 11:25
З метою збереження та охорони популяції раків в Україні діє літньо-осіння заборона на вилов цих річкових мешканців. На Сумщині встановлено термін заборони на лов річкових раків у період другої линьки з 15 серпня до 30 вересня.
06 Серпня, 2023 р., 13:45
Сьогодні Ямпільська громада назавжди попрощалася з захисником України, Миколою ОБРЕВКО, 1990 року народження, який загинув виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, в районі смт Велика Новосілка Волноваського району Донецької.
04 Серпня, 2023 р., 11:53
З 1 серпня стартувала нова хвиля подачі заявок за урядовою програмою «єРобота»
04 Серпня, 2023 р., 11:51
Завдяки грантовому дайджесту ви зможете розширити ваші можливості фінансування та здійснити проекти, які є важливими для вашої організації та її місії. Ви отримаєте інформацію про тенденції в грантовій сфері, що допоможе вам бути конкурентоспроможними при поданні заявок на гранти.
03 Серпня, 2023 р., 15:40
Виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну , в районі смт Велика Новосілка Волноваського району Донецької області 1 серпня 2023 року загинув мешканець смт Ямпіль старший солдат – Обревко Микола Сергійович 1990 року народження.