Новини Ямпільської селищної ради

01 Серпня, 2023 р., 14:14
У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я подаємо поради, як впоратися із нав’язливими думками
01 Серпня, 2023 р., 09:40
Так ви врятуєте свого домашнього улюбленця від небезпечного захворювання
31 Липня, 2023 р., 14:55
У зв’язку з непоодинокими випадками надходження неправильно заповнених звернень Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області позбавлене можливості на проведення позапланових перевірок за зверненням громадян. Тож, для уточнення нагадуємо про те, які обов’язкові дані мають міститися у зверненні.
28 Липня, 2023 р., 10:02
Громадська організація ProWomen UA та Громадська організаціяNomad за підтримки Українського Ветеранського Фонду стартує набір набезкоштовнуПрограму «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок, у тому числі і бізнесу діючих військових та їх родин.
28 Липня, 2023 р., 09:58

26 Липня, 2023 р., 15:48
      Національною соціальною сервісною службою України розроблено пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи.
26 Липня, 2023 р., 15:11
      26 липня виповнюється 250 років з дня народження нашого земляка,  видатного українського правознавця, філолога, освітнього діяча, педагога, мислителя і письменника, людини, яка справила  величезний вплив на поширення освіти і шкільництва в Україні у ХІХ ст. - Іллі Федоровича Тимківського, який разом з дружиною Софією отримали у спадок с.Туранівку, жили в ньому та були поховані.
25 Липня, 2023 р., 16:10