Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

02 Березня, 2023 р., 15:32
Весняна добірка можливостей для фінансування нагальних потреб та підтримки економіки громад.
28 Жовтня, 2022 р., 08:51
Мінагрополітики затвердило перший перелік отримувачів в рамках Програми підтримки малих агровиробників на загальну суму понад 1,5 млрд гривень – у рамках бюджетної підтримки Європейського Союзу.
05 Вересня, 2022 р., 16:40
У ньому ви зможете знайти підбірку актуальних грантових програм та конкурсів
18 Лютого, 2022 р., 13:36
З ініціативи громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» з організаційної підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації з 24.02.2022 по 25.02.2022 заплановано проведення зустрічей з агровиробниками області з метою їх інформування та обговорення законодавчих ініціатив, практичних аспектів купівлі земель сільськогосподарського призначення, агрострахування тощо.
11 Лютого, 2022 р., 10:30
17 лютого 2022 року з 15-00 до 16-30 год. Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить онлайн-нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл.
04 Січня, 2022 р., 11:42