Новини Ямпільської селищної ради

01 Серпня, 2017 р., 22:25
29 липня 2017 року в центрі села Імшана проводили свято –День села. На захід зібралося чимало мешканців населеного пункту та із сусідніх сіл, селищ. Заступник селищного голови Кучернос Юрій Вікторович  привітав присутніх із радісною подією, побажав щастя і здоров’я кожній родині та мирного неба над головою. На  вечорі  були вручені подарунки найстарішій 94-річній мешканці села Лисиці Пелагеї Моісеївні  та наймолодшим сестрам-двійняткам Хохол Милані та Нінель, які народилися в квітні цього  року.
01 Серпня, 2017 р., 22:25
Філія Ямпільський РЕМ приступила до будівельно-монтажних робіт із відновлення  зовнішнього освітлення вулиці Шкільна і провулку Шевченка. На цій ділянці, протяжністю  3068 м, Ямпільська селищна рада планує встановити 29 ліхтарів. Роботи філія обіцяє завершити в серпні місяці .
01 Серпня, 2017 р., 22:23
З 02 серпня в ДНЗ ясла - садок «Малятко», який знаходиться у комунальній  власності Ямпільської селищної ради, розпочався капітальний ремонт приміщення харчоблоку і пральні.
20 Липня, 2017 р., 18:05
20 липня на  вулиці Красний Кут встановлена дитяча гірка з гойдалкою, придбана за кошти депутата  обласної ради Костянтина Олександровича Товстухи (5100 грн).
18 Липня, 2017 р., 18:06
З 17 липня 2017 року в смт Ямпіль   розпочалися будівельно -монтажні роботи з капітального ремонту  шатрового даху будинку 3 по вул. Ботанічна. Зазначений будинок,  введений в експлуатацію в 70-ті роки ХХ століття, давно потребував  ремонту. Шиферний дах  площею 630 м2 буде замінено сучасним і більш привабливим накриттям - металочерепицею. Також повністю заміняться дерев’яні конструкції  на покрівлі. Роботи здійснює  ПП «Ямпіль-Буд» (керівник Мошта П.М.). Одночасно повідомляємо, що наразі сплачено 30% авансу на придбання матеріалів в сумі 85 599, 60 грн. ,
18 Липня, 2017 р., 18:05
З середини липня розпочалися роботи по реконструкції  даху приміщення диспетчерської на водозаборі. М’яка покрівля приміщення, збудованого у 70-ті роки, вже давно вийшла з ладу, скрізь протікає, від чого стіни мокріють, покриваються пліснявою. Тому було вирішено терміново  здійснити реконструкцію даху, щоб уникнути аварійних наслідків. Але коштів у бюджеті не вистачає, тому вирішили піти іншим шляхом: використати всі можливості. Домовилися, що  будівельні роботи виконає  ТОВ «Водолій-БС».
18 Липня, 2017 р., 18:04
18 липня у парку б. Ювілейний установлені ще 4 паркові антивандальні опори, за які сплатили кошти в сумі 19 800 грн.
15 Липня, 2017 р., 08:14
14.07.2017 року в приміщенні Ямпільської селищної ради відбулося засідання 20 сесії 7 скликання .  У сесії взяли участь 14 депутатів із 22-х.
13 Липня, 2017 р., 18:54
13 липня 2017 року, на прохання мешканців села Імшана, Ямпільською селищною радою установлена зупинка у кінці населеного пункту. Металеві труби взяли із будинку 49 по вул. Незалежна, в якому у поточному році був  виконаний капітальний ремонт водопровідно-каналізаційної мережі, зварювальні роботи виконали працівники ТОВ «Водолій-БС». Селищна рада придбала профлисти синього кольору для накриття зупинки  і установила дерев’яну лаву для сидіння.
13 Липня, 2017 р., 18:49
         З 13 липня розпочалися роботи з капітального ремонту фундаменту буд. 11 по вул. Ботанічна. З питанням про ремонт фундаменту мешканці звернулися в кінці 2016 року. На сесії, де формувався бюджет 2017 року, були передбачені кошти на капітальний ремонт. У березні виготовили проектно-кошторисну документацію, у квітні отримали декларацію на початок робіт на цьому об’єкті. Роботи  почалися згідно графіка проведення капітальних ремонтів і розподілу коштів. Загальна вартість робіт складає 11 904 грн.