Новини Ямпільської селищної ради

01 Червня, 2023 р., 21:36
1 червня 2023 року у м.Дружба відбувся дитячий волейбольний турнір з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на базі спортивного комплексу "Дружба" .
01 Червня, 2023 р., 19:41
Першого літнього дня ми відзначаємо чудове, світле і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради їх майбутнього – ми виховуємо достойних українців. Саме від нас, дорослих, залежить яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.  Не оминуло свято і нашу громаду, починаючи від садочку, шкіл, будинків культури громади, відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» до центрального парку смт Ямпіль – скрізь сяяли дитячі усмішки, незважаючи на наше сьогодення. Першими привітання отримали вихованці Ямпільського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Малятко». Вихователі організували для них справжнє свято з казковими героями «Подорож у чарівний світ дитинства».  Гарна, тепла погода та спокійна атмосфера дала змогу провести приємну зустріч й у відділенні комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради . Учасники свята з великим задоволенням взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті та спортивних естафетах.  Усі діти, які перебувають на обліку у відділенні комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради із Ямпільської та Дружбівської територіальних громад, отримали смаколики та пакунки з солодощами, за котрі щиро дякуємо компанії ТОВ «ВІДОМУС» м. Київ. У центральному парку селища учасники «Молодіжного центру «ДІМ» Ямпільського центру культури і дозвілля у костюмах казкових героїв проводили акцію «Яскраве дитинство», під час якої вітали малечу зі святом та дарували патріотичні кульки.  Ямпільським центром дитячо-юнацької творчості було організовано для діток громади декілька локацій: патріотичний аква-грим, майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів, майстер-клас з виготовлення сувенірів для Захисників, була організована зона, де дітки створювали спільно лист-плакат з побажаннями для воїнів ЗСУ.  Були створені яскраві фотозони, де кожен мав змогу зробити фото на згадку. Також діти мали можливість переглянули мультфільм «Микита Кожум’яка».  Патріотична розвага для дітей «Знайомтесь: пес Патрон» та інформхвилинка «Хто читає, той перемагає» весело пройшли в КЗ Ямпільська публічна бібліотека Ямпільської селищної ради. А у селах громади в філіалах КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради та сільських бібліотеках-філіях для дітей були проведені дитячі свята, конкурси малюнків на асфальті, ігрово-розважальні програми, ігрові години… Для юних художників Ямпільським центром дитячо-юнацької творчості проведено пленер біля місцевого храму. Усі заходи, що відбувались в рамках Міжнародного дня захисту дітей, проходили під супровід веселої дитячої музики.  Бажаємо всім діткам міцного здоров'я, мирного неба, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок!
01 Червня, 2023 р., 08:57
23 Травня, 2023 р., 16:46
        Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації долучився до участі в міжнародному проєкті «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах Zero Waste & Climate Friendly для зеленого розвитку громад України» (про проект http://surl.li/gvdzn).
23 Травня, 2023 р., 16:38
Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». Старт мінікурсу 24.05.2023 року.
23 Травня, 2023 р., 09:31
     У Ямпільській громаді стартував цикл тренінгів у рамках проєкту «Людський вимір. Ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади”, що впроваджується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) та фінансування Уряду Канади.
22 Травня, 2023 р., 13:51
До відома мешканців та гостей смт Ямпіль. У зв’язку з ремонтом доріг з 22.05.2023 по 24.05.2023 по вулицях Бузкова, Вишнева, Калинова буде ускладнено дорожній рух. Просимо з порозумінням поставитися до вказаного питання.
18 Травня, 2023 р., 13:50
   З метою відродження духовності, підтримки художньої творчості дітей та молоді, розвитку в них національної та екологічної свідомості, патріотизму до 10 травня 2023 року проходив Міжнародний багатожанровий Х онлайн фестиваль творчості «Квіткове вбрання планети Земля».